Symulatory HDGolf

Logo HDGolfKiedy doświadczeni golfiści, a nawet zawodowi gracze PGA Tour grają po raz pierwszy na symulatorach HDGolf, najczęściej możesz usłyszeć: „Wow! Byłem na tym polu… to dokładnie tak, jak ono wygląda i jak na nim się gra w rzeczywistości!”.

Technologia

HDGolf to najdokładniejsze i najwierniejsze symulatory, jakie dotychczas skonstruowano. Cztery ultraszybkie kamery analizują stereoskopowo wszystkie parametry uderzenia: tor ruchu kija golfowego, trajektorię i szybkość lotu piłki, a także siłę i oś spinu piłki. Jeśli w rzeczywistości uderzyłbyś lekkie draw na 180 metrów – na naszym symulatorze też będzie to lekkie draw na 180 metrów. Każdy rodzaj uderzenia zostanie odzwierciedlony ze stuprocentową dokładnością – od flop shota do długiego drive’u.

Grafika

Symulatory HDGolf korzystają z niezwykle precyzyjnych danych zebranych z najsłynniejszych pól golfowych. Na dokładny pomiar satelitarny i geodezyjny pola nałożone są prawdziwe panoramiczne zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości. Stare symulatory oparte na grafice 3D wyglądają przy HDGolf jak gry komputerowe. Chcesz się przekonać? Zobacz jak wyglądają prawdziwe ujęcia z symulatorów HDGolf.

Locker Room / Pokój Gracza

“Szatnia gracza” pozwala przechowywać i analizować swoje postępy w grze. Zapisywane mogą być w niej indywidualne wyniki z rund typu “Locker Round”, a także rezultaty fittingu kijów golfowych (funkcja Club Fitting) oraz nagrania z modułu Analizy Swingu (wyposażenie dodatkowe).

Jako jedyny symulator HDGolf posiada zintegrowany panel klienta dostępny online. Gracz może zapisywać swoje wyniki uderzeń, turniejów, nagrania wideoanalizy na swoim profilu który jest dostępny online z każdego miejsca na świecie! Możesz pokazać te wyniki trenerowi lub pochwalić się kolegom.


Turnieje on-line

Rywalizuj na najpiękniejszych polach golfowych z graczami z całego świata w turniejach (tournaments) lub bardziej rozbudowanych rozgrywkach ligowych (leagues).

Na setkach symulatorów HDGolf zainstalowanych w centrach golfowych i prywatnych rezydencjach rozgrywane są ogólnodostępne i prywatne turnieje zakładane przez graczy z całego świata.

Prezentacja video