Logo HDGolf

Eventy firmowe

Organizujemy imprezy firmowe począwszy od niewielkich spotkań biznesowych, aż po imprezy integracyjne do 60 osób. Z Twojego spotkania firmowego stworzymy prawdziwe profesjonalne wydarzenie golfowe, atrakcyjne dla całkiem początkujących i dla tych, którzy mieli już do czynienia z golfem.

Lokal o powierzchni ok. 250 metrów kwadratowych stanowią trzy pomieszczenia:

  • Część symulatorowa – 2 symulatory HDGolf, na każdym z których może jednocześnie grać do 4 osób
  • Sala „putting green”, służąca również jako sala restauracyjno-barowa i sala do prezentacji
  • Sala barowa ze stolikami i siedzeniami (aranżacja zależna od liczby gości)

Zapewniamy catering, napoje (również jako open bar), oprawę muzyczną (również z DJ-em). W zależności od Twoich oczekiwań poprowadzimy event w kierunku sportowym lub rozrywkowym.

Na sali „putting green” dostępny jest projektor i nagłośnienie, które pozwolą poprowadzić część biznesową lub konferencyjną Twojego spotkania firmowego. Nasz obiekt może służyć również jako miejsce do szkoleń (całodziennych lub kilkugodzinnych), urozmaiconych odrobiną golfowej przygody.

Nasza kadra to najlepsi warszawscy trenerzy golfa, który wprowadzą początkujących gości w fascynujący świat golfa, lub zorganizują turniej na najpiękniejszych polach golfowych z całego świata, dostępnych na symulatorach HDGolf. Najlepsi otrzymają pamiątkowe nagrody.

Organizujemy też dodatkowe atrakcje, takie jak konkursy karaoke, pokazy barmańskie, degustacje whisky lub wina.

Kliknij tutaj, aby pobrać ofertę eventową Centrum Golf (PDF)

Przykładowe wyceny imprez:

  • Impreza dla 20 osób, 4 godziny, catering (finger food), open bar (soft drinki, piwo i wino), obsługa eventu, w tym również 2 profesjonalnych trenerów golfa na 2 godziny (wprowadzenie do gry w golfa, turniej na symulatorach) 3900 PLN (netto)
  • Impreza dla 40 osób, 6 godzin, catering (finger food + bufet ciepły), open bar (soft drinki, piwo i wino), obsługa eventu, w tym również 2 profesjonalnych trenerów golfa na 2 godziny (wprowadzenie do gry w golfa, turniej na symulatorach), obsługa DJ-ska,  8500 PLN (netto)

Potrzebujesz oferty? Nasz działem eventów skroi ofertę specjalnie dla Ciebie.
Emilia Nawodzińska, tel. (+48) 515 750 752, e-mail: Centrum Golf, ul. Burakowska 15, Warszawa

 

Lounge 1