Centrum Symulatorów

Graj!

Odwiedź nas w Warszawie na Burakowskiej 15 i zagraj w miłej atmosferze na jednym z wielu najsłynniejszych pól golfowych, takich jak Pebble Beach, Torrey Pines, Troon North czy Bay Hill.

Jesteśmy jedynym obiektem golfowym w Polsce dysponującym najwyższej jakości symulatorami marki HDGolf. Technologia HDGolf zapewnia doskonałe wrażenia z gry w golfa przez cały rok.

Zawodowi gracze w golfa, którzy spróbowali symulatorów HDGolf są zgodni – to najdokładniejsze i najwierniejsze symulatory, jakie dotychczas skonstruowano. Tor ruchu kija golfowego, trajektoria i spin piłki są analizowane przez zaawansowane technologicznie sensory. Każdy metr pola golfowego jest odzwierciedlony z doskonałą wiernością i jakością na dużym ekranie symulatora. Grając na naszych symulatorach będziesz czuł się jak na prawdziwym polu golfowym.

Ćwicz!

Chcesz poprawić swój swing i obniżyć handicap? A może nie grałeś jeszcze w golfa i chcesz poznać jego podstawy? Zadzwoń do nas i umów się na trening z jednym z naszych trenerów golfowych.

Symulator golfowy da Ci możliwość zrozumienia swojego swingu. Dostaniesz wiele informacji o torze lotu i spinie piłki, kątach uderzenia i innych parametrach swojego swingu. Dzięki tej informacji zwrotnej możesz pracować nad wszystkimi elementami uderzenia i skutecznie poprawiać swoją grę.

Jeden z symulatorów, które są do Twojej dyspozycji w Centrum Golf, wyposażony jest również w fantastyczną funkcję „Video Swing Analysis”. Obejrzyj swój swing golfowy w slow motion, przeanalizuj jego poszczególne elementy sam, lub wraz z jednym z naszych trenerów.

Treningi na symulatorach HDGolf są doskonałą formą relaksu, nauki gry w golfa lub doskonalenia formy, a także jej podtrzymania jesienią i zimą, w przerwie między sezonami.

Zacznij już teraz!

Aby rozpocząć swoję przygodę z symulatorami HDGolf, po prostu zarezerwuj tee-time (możesz to zrobić telefonicznie lub on-line) i odwiedź nas na godzinę lub dwie, sam lub z przyjaciółmi.

Możesz również skorzystać z korzystnej oferty karnetów. Możesz kupić je osobiście w sklepie, zamówić telefonicznie, lub zakupić karnet on-line.

Centrum Golf zlokalizowane w Warszawie przy ul. Burakowskiej 15 – tu znajdziesz mapę i dane adresowe.